PolyHMG WELL – dezinfekcia studní a nádrží

Tekutý koncentrovaný polymérový prípravok určený na dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu studne, nádrží, jazierok, vodojemov, retenčných nádrží, rozvodov kúrenia a pod.

PolyHMG WELL je tekutý koncentrovaný polymérový prípravok bez obsahu chlóru určený na dôkladnú a profesionálnu dezinfekciu studní, nádrží, jazierok, vodojemov, retenčných nádrží, protipožiarnych nádrží, vrtov, rozvodov kúrenia a pod.

PolyHMG WELL eliminuje všetky druhy baktérií, vírusov, rias a húb. Pomáha vyčistiť nové studne pred rozborom vody či urýchliť regeneráciu starých a/alebo nepoužívaných vrtov. Znižuje obsah kontaminantov vo vode, zároveň ich zhlukuje do väčších čiastočiek a tým zjednodušuje filtračný proces. Pravidelnou dezinfekciou pomáha udržať dlhodobú kvalitu vody.

 

Dostupnosť a cena: na vyžiadanie

Vlastnosti: Je nehorľavý, pH neutrálny, nepoškodzuje žiadne materiály – je nekorozívny. Neobsahuje chlór, alkohol, lúh, peroxid, aldehydy ani fenoly, nemá vedľajšie účinky. Na povrchu vytvára polymérovú vrstvu a tým zabezpečuje dlhodobú ochranu pred opätovnou mikrobiologickou kontamináciou.
Účinky: Je účinný v spektre A,B,T,M a V. Má baktericídne (G+ a G- baktérie, o. i.: MRSA, Bacillus C., Legionella P., Listeria M., Pseudomonas A., Enterococcus F., E. Coli), virucídne (vrátane Polio, Adenovírus, vírus BVDV, Vakcinie Vírus, Influenza A, Prasacia, Vtáčia chrípka), tuberkulocídne (TBC) účinky. Čas potrebný pre biocídny účinok: 15-30 min.

Mykobaktericídne účinky (M. terrae, M. avium). Čas potrebný pre biocídny účinok: 60 min.

Protiplesňové (Aspergillus Brasiliensis) a protikvasinkové účinky. Čas potrebný pre biocídny účinok: 15-60 min.

Návod na použitie a aplikácia:
Dezinfekcia studní a vrtov: aplikujte 400ml/1m 3 . Nalejte do studne, resp. vrtu a spätným preplachom vodu premiešavajte po dobu 10-20 minút. Nechajte pôsobiť 3 hodiny. Po dezinfekcií je potrebné studňu riadne prečerpať. Dezinfekcia nádrží: 100ml/1m 3 . Nalejte do nádrže s vodou a premiešajte. Aplikujte každých 14 dní. Dezinfekcia jazierok: 20ml/1m 3 . Nalejte do jazierka a premiešajte. Aplikujte každých 14 dní. Pred použitím si prečítajte podrobný návod, resp. technický list.
Používajte dezinfekčný prípravok bezpečným spôsobom. Pred použitím si vždy prečítajte etiketu a informácie o výrobku.
Výrobok je určený len na profesionálne použitie.