Nilfisk SC UNO 6P-170/1610

Priemyselné stacionárne vysokotlakové čističe bez ohrevu vody Nilfisk SC UNO radu 5M, 6P & 7P.

Modely SC UNO predstavujú nový, inovatívny kryt z tvrdenej peny, ktorý spĺňa špecifické hygienické požiadavky, napr. pre potravinárstvo. Nový kryt navyše znižuje hlučnosť. V spojení s novým, jednoduchým kontrolným panelom predurčuje všetky modely ako ideálne riešenie pre použitie v poľnohospodárstve (dojárne a ustajnenie hospodárskych zvierat). V potravinárstve a farmaceutickom priemysle sú stroje ideálne pre umývanie technológie, dopravníkov a nádrží.  Aj v segmentoch dopravy, stavebnej výroby, požičiavania strojov a komerčného umývanie automobilov je využitie strojov SC UNO ideálne.

Umývanie mastných nečistôt a mazív je pri použití ohriatej vody a prisávanie čistiaceho prostriedku ďalšou možnosťou. Súčasťou štandardnej dodávky je signalizácia nízkeho stavu oleja, servisný indikátor a počítadlo motohodín. V nadväznosti na požiadavky možno zvoliť základné prevedenie stroja alebo ho vybaviť doplnkovým príslušenstvom ako sú: kompletné nerezový kryt a rám stroja, prisávanie čistiacich prostriedkov do vysokého tlaku, ochrana proti nedostatku vody či vybavenia držiakom príslušenstva.

Elektronická riadiaca jednotka umožňuje napojenie na diaľkové ovládanie, mincovník a ďalšie. Rôzne formy vybavenie pre splnenie normy EN 1717 sú tiež súčasťou doplnkovej výbavy. Priemyselné stacionárne vysokotlakové stroje prinášajú mnoho inovatívnych prvkov, ktoré riešia špecifické požiadavky pre vysokotlakové umývanie. Konštrukcia strojov je prispôsobená po najnáročnejšie úlohy a očakávania veľmi vysokých výkonov. Stroje ponúkajú možnosť konfigurácie vybavenia v nadväznosti na situáciu a potrebách, pri
zachovaní atraktívnej cenovej hladiny. Intuitívne ovládanie stroja v spojení s možnosťou prispôsobenia výbavy a príslušenstva konkrétnym požiadavkám zaisťujú najvyššiu možnú produktivitu.

– čerpadlo radu NA5.2 s tromi keramickými piestami pri modeloch SC UNO 5M
– čerpadlá so štyrmi keramickými piestami u rady NA6 a C3 pri modeloch SC UNO 6P a 7P

– NEO elektronický kontrolný systém umožňuje pripojenie doplnkových príslušenstiev ako
diaľkové ovládanie, alebo ochrana proti nedostatku vody
– sady príslušenstva umožňujúce okamžité zapojenie a použitie
– možnosť použitia až 85 stupňov teplej vstupnej vody pri modeloch SC UNO 6P a 7P
– pomalobežné čerpadlá 1450 otáčok za minútu

Tlak čerpadla 170 bar
Prietok vody (maximálna / skutočný) 1.600 / 1.500 l / h
Čerpadlo 1.450 ot / min
Piesty 4 keramické
Dĺžka vysokotlakovej hadice
Navíjací bubon na vysokotlakovú hadicu
Ohrev vody nie
Objem nádoby na čistiaci prostriedok
Maximálna teplota vody na vstupe 80 ° C
Maximálna teplota vody na výstupe
Palivová nádrž pre ohrev
Palivová nádrž pre pohon
Spotreba paliva
Veľkosť trysky .0900
Typ stroja stacionárne
Pohon elektrický
Príkon 8,8 kW
Napätie 400 V
Motor
Výkon motora
Dĺžka elektrického kábla
Rozmery (D x Š x V) 355x860x560 mm
Hmotnosť 84 kg