disiCLEAN SURFACE non-foaming

10,70 45,60 

Čistiaci a dezinfekčný prostriedok na podlahy – nepenivý – určený na strojové umývanie disiCLEAN SURFACE non-foaming (nepenivý) je tekutý čistiaci a dezinfekčný prostriedok na dezinfekciu a umývanie v domácnosti, v priemysle, v ubytovacích zariadeniach, v potravinárstve, v školstve, v sanitárnej oblasti, vo veterine, v zdravotníctve, v športových odvetviach a vo
verejnom stravovaní.

Prostriedok sa vyznačuje dobrou odmasťovacou schopnosťou. Pri nízkych koncentráciách pracovného roztoku nie je potrebný následný oplach vodou. Po dezinfekcii materiálov a povrchov, ktoré prichádzajú do kontaktu s potravinami, je potrebné opláchnutie pitnou vodou. Je charakteristický silnou a dlhotrvajúcou baktericídnou, fungicídnou (protiplesňovou) a protikvasinkovou účinnosťou (pri nízkom zaťažení až 7 dní).

Vymazať
Katalógové číslo: - Kategórie: ,

Vlastnosti
Je nehorľavý, nepoškodzuje ošetrované materiály, neobsahuje chlór, alkoholy, aldehydy ani fenoly. Nemá vedľajšie účinky. Je vhodný na všetky typy podláh a povrchov (umakart, smalt, keramika, guma, korok, kovy, plasty, prírodné a umelé kamene, nerez, hliník…).

Účinky
Má baktericidný (30 min), fungicidný (30 min) a protikvasinkový (10min) účinok.

Dávkovanie
Bežné dávkovanie 30-50 ml/10 litrov vody, pri vysokom znečistení 50-150 ml/10 litrov vody.

Objem

1 liter, 3 litre, 5 litrov